ramin fallah
loading...

Online Business:Earn Free Bitcoin-Mining-Currency Exchange-B

فروش تجهیزات پزشکی دست دوم

مراکز درمانی جهت دریافت مجوز های لازم برای شروع به کار، نیازمند تامین و تجهیز مرکز می باشند که بایستی کلیه تجهیزات با بالاترین کیفیت و استاندارد از مراکز معتبر تهیه شده باشند تا در هنگام استفاده بی خطر بوده و مهم تر از آن اینکه در اطلاعاتی که ارائه می دهند، دقیق باشند.

خرید و فروش تجهیزات پزشکی دست دوم و تعمیر و تجهیز دستگاه های پزشکی برای مراکز درمانی، کلینیک ها، مطب ها و ... یکی از روش های مرسوم در سراسر جهان برای تامین تجهیزات پزشکی ارگان های مختلف می باشد که امروزه مورد توجه افراد و سازمان های مختلف قرار گرفته است.

این روش تامین و تجهیز که در سراسر جهان ارائه می شود یکی از بهترین و مقرون به صرفه ترین روش هایی است که به کمک آن می توان تجهیزات پزشکی مورد نیاز را با هزینه های کمتر خریداری نمود. در واقع افراد معمولا به کمک این روش شناخته شده در جهان، اقدام به فروش تجهیزات پزشکی دست دوم خود می نمایند و شرکت ها و موسسات مجاز نیز پس از خرید این تجهیزات و لوازم پزشکی دست دوم، آن ها را به افراد دیگری که قصد خرید لوازم پزشکی دست دوم را برای مطب، درمانگاه و یا بیمارستان خود دارند، با قیمت های بسیار مناسب تر از اجناس نو، می فروشند.

کدام تجهیزات پزشکی را می توان به صورت دست دوم خریداری نمود؟

اگر چه که قطعا تمامی تجهیزات پزشکی را نمی توان به صورت دست دوم خریداری نمود اما معمولا دستگاه ها و تجهیزات اصلی و بزرگ با قیمت های هنگفت را می توان به صورت استوک خریداری کرد تا کمی از هزینه های ما کم نماید.

به طور مثال از جمله تجهیزات پزشکی که می توان آن ها را به خریدار تجهیزات پزشکی دست دوم فروخت، عبارتند از:

                    ·طیف گسترده ای از تجهیزات بیهوشی

                    ·طیف گسترده ای از تجهیزات مورد استفاده ی قلب و عروق

                    ·طیف گسترده ای از دستگاه های دفیبریلاتور

                    ·طیف گسترده ای از تجهیزات دندانپزشکی

                    ·طیف گسترده ای از تجهیزات تشخیص

                    ·طیف گسترده ای از تجهیزات مورد استفاده در جراحی

                    ·طیف گسترده ای از تجهیزات مورد استفاده در آندوسکوپی

                    ·طیف گسترده ای از تخت های بیمارستانی

                    ·طیف گسترده ای از دستگاه های تزریق

                    ·طیف گسترده ای از تجهیزات آزمایشگاهی

                    ·طیف گسترده ای از صندلی ها و تخت های پزشکی

                    ·طیف گسترده ای از تجهیزات مکش پزشکی

                    ·طیف گسترده ای از میکروسکوپ ها

                    ·طیف گسترده ای از تجهیزات مورد استفاده در چشم پزشکی

                    ·طیف گسترده ای از تجهیزات مورد استفاده برای نظارت بر بیمار

                    ·طیف گسترده ای از تجهیزات مورد استفاده در فیزیوتراپی

                    ·طیف گسترده ای از تجهیزات رادیوگرافی

                    ·طیف گسترده ای از تجهیزات استریل سازی

                    ·طیف گسترده ای از دستگاه های سونوگرافی

                    ·طیف گسترده ای از تجهیزات تهویه مطبوع

چرا سدان مد؟

فروشگاه تجهیزات پزشکی سدان مد که سابقه ی 15 ساله در همه ی زمینه های پزشکی همچون تجهیزات و دستگاه های پزشکی بیمارستانی، کلینیکی، مراقبت بیمار در منزل، لوازم مصرفی پزشکی عمومی و تخصصی، تجهیزات امداد و نجات و آمبولانس را دارد، می تواند با شناخت تجهیزات دست دومی که قابلیت استفاده را دارند، آن ها را خریداری نماید.

فروشگاه سدان مد که خریدار تجهیزات پزشکی دست دوم افراد و ارگان های مختلف می باشد با خرید و تعمیر و تجهیز دستگاه، اقدام به فروش لوازم پزشکی دست دوم می نماید تا به این طریق نیاز های جامعه ی پزشکی و یا مصرف کنندگان خانگی را برطرف نماید. این خریدار لوازم پزشکی دست دوم که به واسطه ی سال ها فعالیت خود در این حوزه و تجهیز انواع بیمارستان ها، درمانگاه ها و ... تجربه ی بالایی در زمینه ی تجهیزات پزشکی دارد، می تواند بهترین گزینه برای فروش لوازم پزشکی دست دوم شما باشد.

شما می توانید از تمامی تجهیزات پزشکی دست دوم خود را که بلا استفاده هستند و دیگر نیازی به آن ها ندارید، عکس برداری کرده و با کارشناسان ما در سدان مد در ارتباط باشید.

برای این منظور شما می توانید عکس تجهیزات و لوازم پزشکی استوک خود را تهیه کرده و از طریق راه های ارتباطی مختلف سدان مد، با مشاورین ما تماس برقرار نمایید تا ایشان نظر کارشناسی خود را در خصوص شرایط خرید و یا قیمت ها به شما ارائه نمایند. پس از تعیین قیمت دستگاه شما، در صورت تمایل می توانید اقدام به فروش تجهیزات خود به این فروشگاه نموده و به راحتی دستگاه مورد نظر جدید خود را خریداری کنید.

 

محمد بازدید : 13 دوشنبه 15 دي 1399 زمان : 1:12 نظرات ()

سدان مد تخصصی ترین فروشگاه آنلاین تجهیزات پزشکی

سدان مد بزرگ‌ترین فروشگاه اینترنتی تجهیزات پزشکی ایران ، بعد از پانزده سال تجربه در زمینه تولید، واردات، خرید و فروش لوازم پزشکی، تاسیس و اینک در آستانه‌ی هشتمین سال فعالیت خود به عنوان بزرگترین رفرنس آنلاین تجهیزات و لوازم پزشکی می باشد.

سدان مد با تنوع گسترده از کالاهای پزشکی عمومی و تخصصی از قبیل انواع تجهیزات پزشکی ( فشار سنج، تست قند خون، تست قند خون، الکتروشوک، دستگاه نوار قلب، اکسیژن ساز، تخت های جراحی، دستگاه اسپیرومتری و …) انواع تجهیزات بیمارستانی، انواع لوازم مصرفی عمومی و تخصصی جراحی از جمله اصولی می باشند که برگ برنده سدان مد در رقابت با سایر رقبا بشمار می روند.

از برندهای متنوع، متعدد و سرشناس جهانی که تجهیزات پزشکی سدان سدان نمایندگی آنها را برای فروش دارد می توان به محصولات کلوپلاست، نخ جراحی , Linx و Smi محصولات Beurer, Medwork, Boston, Intelligent, Stryker, B Braun, Aesculap, Philips, Resmed اشاره نمود

از آن جایی که لوازم پزشکی نقش مهمی در نظام سلامت جامعه دارند امروزه با تنوع وسیعی از دستگاه ها و تجهیزات پزشکی رو به رو هستیم که به دلیل اهمیت و حساسیت موضوع بایستی به دقت به آن توجه نمود. اما متاسفانه به دلیل عدم توجه و دقت کافی در این زمینه امروزه با انبوهی از شرکت های عرضه و پخش تجهیزات و لوازم پزشکی رو به رو هستیم که بدون دارا بودن مجوز های لازم با جان و مال مردم بازی می کنند.

در این میان شرکت های لوازم مصرفی پزشکی معتبر نظیر شرکت سدان مد با دارا بودن سابقه ی بیش از ۱۵ سال فعالیت در زمینه ی فروش تجهیزات پزشکی می کوشد تا محصولات پزشکی تهران و حتی کالاهای پزشکی شهرستان ها را نیز فراهم نماید.

این شرکت با داشتن کادری مجرب تلاش می کند تا نیاز های افراد و ارگان ها را از طریق فروشگاه تجهیزات پزشکی آنلاین خود به راحتی مرتفع ساخته و لوازم پزشکی با کیفیت و استاندارد را در اختیار مردم قرار دهد.

این شرکت سابقه ی ۱۵ ساله ی فعالیت های خود را با فعالیت در زمینه های مختلفی همچون تجهیز درمانگاه های پتروشیمی و سکو های نفتی و نیز کشتی ها و ناوگان های حمل و نقل پربار نموده است و امروزه نیز همچنان با همان میزان نیرو ی اولیه و کادری مجرب و دلسوز آماده ی خدمت به مردم می باشد.

شرکت سدان مد با سابقه ی فعالیت در تمامی زمینه های پزشکی همچون تجهیزات و دستگاه های پزشکی بیمارستانی،کلینیکی، مراقبت از بیمار در منزل، لوازم مصرفی پزشکی عمومی و تخصصی و نیز تجهیزات امداد و نجات و آمبولانس می تواند بهترین گزینه برای خرید تجهیزات پزشکی با کیفیت و استاندارد باشد.

راهنمای خرید از فروشگاه لوازم پزشکی سدان

توجه کنید که خرید تجهیزات پزشکی بایستی آگاهانه انجام گیرد تا سلامت افراد را به خطر نیندازد. بنابراین در هنگام انتخاب و خرید لوازم مصرفی پزشکی بایستی نکاتی را در نظر بگیرید که از آن جمله می توان طول عمر کالا، ایمنی محصول، استاندارد بودن، اصل بودن کالا و البته قیمت آن را نام برد.

همچون دیگر وسایل و دستگاه ها، تجهیزات پزشکی نیز طول عمر مشخصی داشته و پس از گذشت مدت زمان خاصی از رده خارج شده و نوع جدیدی از آن ساخته شده و روانه ی بازار می شود. بنابراین توجه به طول عمر کالا و پشتیبانی از تکنولوژی های به روز می تواند خریدی مطمئن را برای شما به همراه داشته باشد

علاوه بر این ایمنی محصول از دیگر فاکتور هایی است که در هنگام خرید تجهیزات پزشکی بایستی به آن توجه ویژه داشته باشید. سیم و کابل دستگاه و یا نوع ورودی و خروجی حتما باید به دقت بررسی شوند تا مشکلات و هزینه های بعدی را بر شما تحمیل ننمایند.

توجه کنید که چنانچه قیمت کالا برای شما مهم است و بودجه ی کافی برای خرید تجهیزات پزشکی گران قیمت ندارید، می توانید از نوع دست دوم آن ها نیز استفاده کرده و به خرید آن ها اهتمام ورزید. اما توجه کنید که برای خرید دستگاه ها و کالاهای پزشکی دست دوم بایستی از فروشگاه های معتبر تجهیزات پزشکی دست دوم استفاده کنید

علاوه بر این پیش از خرید کالا، پیشنهاد می کنیم که مدت زمانی را برای تست و بررسی دستگاه و یا کالای دست دوم صرف کرده تا از سالم بودن آن اطمینان حاصل نمایید.

شرکت تجهیزات پزشکی سدان همچنین بخشی از فعالیت های خود را به خرید و فروش تجهیزات و لوازم پزشکی دست دوم اختصاص داده است که شما عزیزان می توانید با خیالی آسوده از تجهیزات دست دوم این شرکت خرید کرده و پیش از خرید نیز از ضمانت اصل بودن کالا اطمینان حاصل نمایید.

همچنین فروشگاه اینترنتی سدان مد که در زمینه ی خرید و فروش انواع تجهیزات پزشکی فعالیت دارد امکان خرید با پرداخت درب محل را نیز برای همشهریان تهرانی خود نیز فراهم نموده است که شما عزیزان می توانید به این طریق با اطمینان خاطر اقدام به ثبت خرید خود نمایید.

خرید تجهیزات پزشکی بایستی با دقت و وسواس مناسب انجام شود تا سلامت خود، عزیزان و یا دیگر افراد به خطر نیفتاده و سلامت جامعه را تامین نماید. علاوه بر این خرید و فروش تجهیزات و لوازم پزشکی نو و دست دوم نیز از دیگر فعالیت های این شرکت است که در راستای خدمت رسانی هر چه تمام تر به هم میهنان عزیزمان می باشد.

هزینه تجهیزات پزشکی

با توجه به اینکه امروزه با افزایش نرخ واردات لوازم مصرفی پزشکی رو به رو هستیم، تهیه، توزیع و تجهیز لوازم پزشکی مورد نیاز بیمارستان ها، کلینیک ها، درمانگاه ها و به طور کلی تمامی مراکز درمانی می تواند یکی از مشاغل حساسی باشد که به طور مستقیم یا غیر مستقیم با جان و مال مردم در ارتباط است.

توجه کنید که پخش تجهیزات پزشکی معمولا در ۲ زمینه ی تجهیز مراکز درمانی و تجهیز بیمار در منزل انجام می گیرد تا بتواند نیاز های بیماران را در هر کجا که باشند به بهترین شکل ممکن برطرف نماید.

در این زمینه قاعدتا مراکز پخش عمده تجهیزات پزشکی نظیر شرکت سدان مد با سال ها تجربه در زمینه ی تامین تجهیزات لابراتوری و آزمایشگاهی، تجهیزات دندانپزشکی، تجهیزات الکترو پزشکی، تجهیزات و دستگاه های پزشکی و تکنولوژی پزشکی، لوازم فیزیوتراپی و نیز لوازم مصرفی ارتوپدی می کوشد تا علاوه بر تامین نیاز های مردم، هزینه های کمتری نیز بر بیماران تحمیل شود.

به طور کلی هزینه ی تجهیزات پزشکی معمولا بر عهده ی خود افراد می باشد و بیمه ها کمتر این وسایل را تحت پوشش خود قرار می دهند. بنابراین در هنگام خرید این وسایل بایستی ابتدا بهترین قیمت تجهیزات پزشکی مصرفی خود را جویا شده و پس از بررسی جوانب، اقدام به خرید آن نمایید.

بدیهی است که برند های مختلف قیمت های متفاوتی را حتی در اجناس مشابه خواهند داشت. خوشبختانه سدان مد با دارا بودن برند های مختلف تجهیزات پزشکی نظیر Beurer، MED SKY، sunrise medical، KD،  Lifepakو … می تواند گزینه مناسبی برای خرید تجهیزات پزشکی باشد تا شما عزیزان بتوانید با مقایسه ی قیمت های متنوع کالا هایی با برند های مختلف، مناسب ترین انتخاب و خرید را برای نیاز های مصرفی خود داشته باشید.

 

 
محمد بازدید : 9 چهارشنبه 10 دي 1399 زمان : 1:4 نظرات ()

خرید و فروش انواع دستگاه خودپرداز

 

 

 

در رابطه با خرید دستگاه‌های خودپرداز همواره مطلوب است که متقاضیان سوالاتی همچون مدل دستگاه، شرایط خرید، کیفیت، طول عمر قطعات، قیمت یا پشتیبانی داشته باشند. در این بخش نورینکس به این موضوع می‌پردازد تا متقاضیان را بیشتر آشنا کند

کسب اطلاعات برای خرید

با توجه به اهمیت و حساسیت متقاضیان نسبت به سرمایه‌گذاری و خرید دستگاه‌های خودپرداز، شرکت نورینکس راه و روش های متداولی برای آن فراهم کرده استیکی از اصلی ترین راه های خرید خودپرداز کسب اطلاعات مجازی (سایت، پشتیبانیو گرفتن ارتباط حضوری است. بدین شکل که ما متقاضیان را از داشتن کالا‌های موجود و شرایط خرید آگاه ‌می‌‌کنیم

چرا دستگاه خودپرداز دست دوم نخریم؟

از آنجا که تمام قطعات الکترونیک از قبیل قطعات ریزودرشت مانند: مدارها، بدنه و عایق‌ها از طول عمره محدودی برخوردان و از آنجا که دستگاه‌های خودپردازی همچون برند ان سی آر (NCR) در وهله‌ی اول ریفر و بازسازی شده هستند پس از گذشت زمان نسبت به درجه بندی دستگاه، افت کیفیت قطعاً ملموس خواهد بود. بدین منظور در قدم اول خرید دستگاه خودپرداز دست‌دوم از کمپانی نورنیکس توصیه نخواهد شد

درزمینه‌ی قطعات، تشخیص سلامت و کارکرد درست یا غلط به‌صورت عادی همواره دشوار است و امروزه در تمام موارد الکترونیکی صدق می‌کندبدیهی است که سالانه دستگاه هایِ خود پردازه دست‌دوم زیادی خریدوفروش می‌شود و این مشکل بزرگی به شمار می‌آیدازلحاظ تجربی خریداران دستگاه دست‌دوم پس از گذشت زمان، اعلام نارضایتی می‌کنند و بیشتر وقت خود را به دنبال تعمیر و پشتیبانی دستگاه خود خواهند بود

شرایط خرید دستگاه خودپرداز

خرید دستگاه خودپرداز برای کلیه اشخاص اعم از حقیقی و حقوقی امکان پذیر است. نکته قابل ذکر در خرید دستگاه خودپرداز این است که کلیه اشخاص حقیقی و حقوقی و خریداران خودپرداز با بانک‌هایی که تحت نظارت بانک مرکزی مشغول به فعالیت می‌‌باشند طرف قرارداد می‌‌شوند و از این نظر قرارداد منعقد شده بین پذیرنده و بانک کاملا معتبر است

پس از استقرار دستگاه در محل معین شده یکی از اصلی ترین کار‌های خریدار، شارژ نقدی و برگرداندن نقدینگی دریافت شده توسط مشتری به دستگاه از طریق شعب مختلف بانک طرف قرارداد می‌‌باشد

لازم به ذکر است قبل از اقدام به پرتال و اخذ سوئیچ بانک، دستگاه خودپرداز باید در محل معین شده وجود داشته باشد. چرا که کارشناسان و کارگذاران بانک مربوطه برای جواز سوئیچ از وجود دستگاه در آن محل مطمئن شوند

اما قیمت دستگاه‌های خودپرداز

با توجه به این ماشین ها، دستگاه‌های ما از نوع درجه بندی با هم تفاوت دارند به طبع قیمت دستگاه‌های ما هم نوسان دارند بدین منظور که قیمت‌های دستگاه‌های ما متناسب با درجه بندی به شما ارائه می‌شوندامروزه در بازار فروش سوالاتی در رابطه با تفاوت بین مدل های الف با مدل د وجود دارد شما نمی‌توانید دستگاه درجه الف را با درجه د مقایسه کنیدبرای شفاف سازی می‌توان گفت کیفیت قطعات، نوع آبکاری مواد تشکیل دهنده، ظرافت، دقت و طول عمر عابربانک های درجه یک با درجات دیگر یکسان نیستهمانگونه که در مقدمه گفته شد. بنابراین با توجه به نوسانات بازار قیمت خودپرداز قیمت روز و مناسب را از شرکت نورینکس بخواهیدبا ما در تماس باشید

برای مشاوره و کسب اطلاعات برای خرید خودپرداز با ما از طریق سایت نورینکس در تماس بگیرید

 

 

محمد بازدید : 13 دوشنبه 08 دي 1399 زمان : 1:24 نظرات ()

لیورپول 3-0 لستر: پیروزی بزرگ با تیم نصفه و نیمه

لیورپول در شبی که تعدادی از بازیکنان اصلی اش را در اختیار نداشت، با نتیجه 3-0 لسترسیتی را شکست داد.

به گزارش "ورزش سه"، یورگن کلوپ بسیاری از بازیکنان اصلی اش را به دلیل مصدومیت و ابتلا به کرونا در اختیار ندارد اما با این وجود لیورپول توانست امشب با درخشش دیوگو ژوتا و روبرتو فیرمینو، مقابل لسترسیتی با سه گل به برتری برسد. 

لیورپول بازی را بهتر آغاز کرد و در دقیقه 3، چیزی نمانده بود که سادیو مانه روی یک ضربه کرنر دروازه حریف را باز کند اما ضربه سر او راهی به چهارچوب پیدا نکرد.

دو دقیقه بعد توپ در محوطه جریمه لیورپول به دست جوئل ماتیپ برخورد کرد اما داور و VAR اعتقادی به پنالتی نداشتند.

در ادامه بازی برای دقایقی متعادل شد تا اینکه در دقیقه 11، روی یک ضدحمله خطرناک، نبی کیتا می‌توانست دروازه لستر را باز کند اما واکنش خوب اشمایکل، مانع از گلزنی او شد.

سه دقیقه بعد نوبت دیوگو ژوتا بود که شانس خود را با یک شوت محکم امتحان کند اما ضربه او را هم اشمایکل با یک واکنش دیدنی دفع کرد.

برتری لیورپولی ها ادامه داشت تا اینکه در دقیقه 21 قفل دروازه لستر باز شد. روی یک ضربه کرنر بود که جانی اونز به اشتباه دروازه خودی را باز کرد و قرمزها را پیش انداخت.

منبع : http://news-one.ir/
محمد بازدید : 9 یکشنبه 07 دي 1399 زمان : 23:5 نظرات ()

ایزوتیازولین چیست

ایزوتیازولین یک ماده سبز رنگ روشن است که با فرمول C3H3NOS  میباشد که به عنوان یک ماده نگهدارنده ضد میکروبی استفاده میشود. این ماده محلول در آب است و دارای سمیت بسیار پایینی می باشد.ویژگی ها و کاربردهای ایزوتیازولین

ترکیبات و مشتقات ایزوتیازولین از رشد قارچ ها، باکتری ها و مخمرها در محصولات با پایه آبی جلوگیری می کند.

از این ماده در محصولاتی مانند کرم ضد آفتاب، ضدعفونی کننده دست، شامپو، لوازم آرایشی، لوسیون و … استفاده می شود.

به طور کلی کاربرد این ماده در صنایع تصفیه آب، شوینده ها، صنایع آرایشی و بهداشتی، فلزکاری، چسب سازی و ضد عفونی سازی لوازم پزشکی می باشد.

در کل هدف از استفاده ی ایزوتیازولین و مشتقات آن این است که محصول را تا قبل از رسیدن به تاریخ انقضا آن سالم و فاقد هیچ گونه باکتری و میکروب نگه دارد.

 

خواص ایزوتیازولین

این ماده یک ماده ی ضد میکروب به حساب می آید که معمولا برای کنترل قارچ ها، باکتری ها و یا جلبک ها استفاده می گردداز آنجایی که محلول های آبی بیشتر مستعد رشد و ادامه ی زندگی باکتری ها هستند بنابراین ایزوتیازولین بیشتر در آب و به عنوان گند زدا مورد استفاده قرار می گیردهمچنین به عنوان نگهدارنده نیز کاربرد دارد. 

این ماده در محصولاتی دیگر از جمله ضد آفتاب ها، شامپوها، لوسیون ها و… نیز به منظور جلوگیری از خراب شدن محصول پیش از فرا رسیدن تاریخ انقضای آن استفاده می گرددعلاوه بر این ترکیب فوق می تواند یک جایگزین مناسب برای فرمالدهید (ماده ای با سرطانزایی بالادر محصولات شوینده باشد.

 

کاربرد ها

 

این نگهدارنده با توجه به خصوصیات قارچ کشی که دارد در صنایع مختلفی مورد استفاده قرار می گیرد که در ادامه به آنها بیشتر خواهیم پرداخت:

نگهدارنده

باکتری ها و میکروب ها عامل اساسی تخریب مواد آرایشی و بهداشتی به حساب می آیند. عفونت های باکتریایی می توانند بیماری و حتی مرگ را برای انسان رقم بزند و خسارات جبران ناپذیری از نظر اقتصادی و سلامتی بر جای بگذارد. بنابراین تولید کنندگان مواد آرایشی و بهداشتی به فکر استفاده از نگهدارنده هایی سالم و کم خطر برای حفظ مواد آرایشی و بهداشتی از این آسیب ها و افزایش طول عمر محصولات خود هستند. در این بین ایزوتیازولین در دوز های پایین یکی بهترین نگهدارنده های پیشنهادی برای محصولات آرایشی و بهداشتی است.

تصفیه ی آب

این محصول به دلیل شکستن پیوند بین باکتری ها و جلبک ها خاصیت ضد میکروبی دارد و در  تصفیه ی آب  می تواند مورد استفاده قرار بگیردترکیبی از مشتقات آن نظیر  (Chloromethylisothiazolinones (CMITو(Methylisothiazolinones (MIT برای این منظور استفاده می شوند.

کاربرد های دیگر:

از کاربرد های دیگر این ماده می توان به موارد زیر اشاره نمود:

                    ·میادین نفتی

                    ·کاغذ سازی

                    ·پردازش چرم

                    ·آفت کش ها

                    ·مواد شوینده و لوازم آرایشی

 

درباره پتروشیمی دانشمند

 

شرکت پتروشیمی دانشمند ارائه دهنده و تولید کننده انواع مواد شیمیایی ، ضد کف ، ایزوتیازولین ، بایوساید ، پلی الکترولیت و ... می باشد

 

 

 

 

 

 

 

 

 

محمد بازدید : 12 پنجشنبه 04 دي 1399 زمان : 16:46 نظرات ()

خشم شدید گل محمدی و مجیدی از یک داور معروف

 

اخراج یحیی گل‌محمدی به دست محمدرضا اکبریان، خاطره کارت قرمز او به فرهاد مجیدی را در اذهان زنده می‌کند؛ کارتی که با جنجال های زیادی همراه بود.

به گزارش ورزش سه، شب شیرین سرخ ها ناگهان با یک تصمیم از سوی محمدرضا اکبریان به شبی تلخ برای هواداران پرسپولیس و البته یحیی گل‌محمدی تبدیل شد. پس از این که در نزدیکی محوطه جریمه پرسپولیس، داور در سوت خود دمید و یک خطا برای صنعت نفت اعلام کرد، توپ قلت خورد و به کادرفنی خشمگین تیم میزبان رسید و سرمربی این تیم که از تصمیم داور ناراضی بود، به توپ ضربه زد تا با خشم متقابل اکبریان که در کارت قرمز خود را نمود می‌داد، مواجه شود.

 

 

این کارت قرمز با واکنش تند یحیی گل‌محمدی هم مواجه شد. او که از حضور در نشست خبری محروم بود، در مصاحبه ایستاده با فوتبال برتر درباره علت عصبانیتش در دقیقه ۹۰+۵ گفت: «در ده دقیقه آخر داور خطاهای خیلی بی موردی گرفت و بازی را خیلی ساکن کرد.» یحیی شاید خوش شانس هم بود که پس از این اخراج، تیمش گلی را دریافت نکرد.

 

 

 

 

 

این البته اولین باری نیست که محمدرضا اکبریان با اخراج سرمربی تیم های مشهور، به تیتر یک رسانه ها تبدیل می‌شود. دو سال پیش در آخرین هفته ۲۹اُم لیگ هجدهم، پس از این که استقلال دروازه صنعت نفت را گشود، تیم داوری این گل را مردود دانست و همین موضوع سبب طغیان شدید کادرفنی آبی ها و در راس آن ها فرهاد مجیدی شد.

 

مجیدی که با لباس سفید طول زمین را با عصبانیت می‌پیمود و اعتقاد داشت این گل به هیچ عنوان غلط نیست، ناگهان اکبریان را در مقابل خود دید و لحظه‌ای بعد نمایش کارت قرمز به خشم و ناراحتی او دامن زد.

 

چند ماه بعد زمانی که اکبریان به تصمیم اشتباه خود اعتراف کرد، مجیدی روی تئوری تعمدی بودن این تصمیم اصرار کرد و در اینستاگرامش نوشت: «شما شانس قهرمانی رو از استقلال گرفتید بعد به جای عذر خواهی از هواداران استقلال با کمال وقاحت می گویید مجیدی تمرکز ما رو بهم زد ،نه اقای داور به شما ماموریتی که سپرده شده بود خیلی خوب با کمک کمک داور انجام دادید تا تیم دیگر ...»

 

اکنون اخراج یحیی گل‌محمدی سبب شده تا او بازی با نفت مسجدسلیمان را از دست بدهد؛ تقابل با تیمی که به پرسپولیس سخت می‌بازد و حالا غیبت نفر اول کادرفنی سرخ‌ها، ممکن است مشکلات پرسپولیس را بیشتر کند.

 

 

 

 

البته کارشناسان داوری هم درباره این صحنه نظرات ضد و نقیضی داشته اند. حسین عسگری، محمد فنایی، سعید مظفری زاده و دیگر چهره های سرشناس قضاوت در فوتبال ایران به این موضوع پرداخته اند و آن را از یک سو بی مسئولیتی کادرفنی سرخ ها در کنترل هیجان خود و از سوی دیگر سخت گیری محمدرضا اکبریان دانسته اند.

اکبریان داوری است که بازی های مهمی را در فوتبال ایران سوت زده و بیش از دو دهه داور رده های مختلف در لیگ ایران بوده است. از او آنچه که در ذهن مانده چهره ای مصمم و البته گاها پراشتباه است که حالا به عنوان یک داور باسابقه، تجربه اخراج دو مربی سرخابی را هم در کارنامه اش جای داده است؛ دو اخراج تقریبا مشابه در مقابل یک تیم، صنعت نفت!
منبع :  http://news-sky.ir/
محمد بازدید : 9 سه شنبه 02 دي 1399 زمان : 3:11 نظرات ()

عروسک دستی

کودکان عاشق نمایش های عروسکی هستند و با چند عروسک دستی میتوانید چندین ساعت کودکان خود را سرگرم کنید. این عروسک های دستی را باید در دست خود کنید و با تکان دادن انگشت های خود و صداگذاری کودکان را سرگرم کنید

منبع : https://toybaran.ir/product-tag/%D9%82%DB%8C%D9%85%D8%AA-%D8%B9%D8%B1%D9%88%D8%B3%DA%A9-%D8%AF%D8%B3%D8%AA%DB%8C/

محمد بازدید : 13 دوشنبه 01 دي 1399 زمان : 14:11 نظرات ()

مضرات عدم استفاده از نخ جراحی مناسب

در این مقاله به بررسی انواع نخ جراحی یا همان نخ بخیه، مزایای استفاده از انواع آن، تغییرات سایز در نخ بخیه و اینکه این موضوع چه تغییراتی در کاربرد آن ایجاد می کند، می پردازیم. توجه داشته بخیه همچون تمام تجهیزات دنیای پزشکی درکنار جثه ریز خود تاثیرات به سزایی دراین زمینه دارد.

اگر دانش کافی در زمینه پزشکی را داشته باشید، از تاثیرات آن هم با خبر هستید. در ادامه با ما همراه باشید تا درباره این مسائل و ارتباط آن ها با این عضو کوچک؛ اما پر اهمیت پزشکی گپ بزنیم. در ادامه به پاسخ سوالات زیر می پردازیم:

                    ·نخ جراحی چیست؟

                    ·انواع نخ بخیه کدام هستند؟          

                    ·نخ های بخیه قابل جذب و غیر قابل جذب چه مواردی را شامل می شوند؟

                    ·نخ های بخیه از نظر جنس و ماده سازنده به چه دستههایی تقسیم می شوند؟

                    ·عدم استفاده از نخ بخیه درست چه عوارضی را در پی دارد؟

                    ·مدت زمان ماندن هر بخیه بر پوست چه زمانی است؟

 

نخ جراحی چیست؟

نخ جراحی، نخی است که برای جراحی و بخیه از آن استفاده می شود و در انواع خود وجود دارداین نخ ممکن است توسط پزشک شما پس از بهبود برداشته شده یا جذب شودماده تشکیل دهنده این نخ انواع مختلفی همچون پنبه و نایلون و غیره دارداز نخ جراحی برای نگهداری بافت های بدن پس از آسیب دیدگی استفاده می شوددر ادامه به توضیحاتی درباره جزئیات آن می پردازیم.

 

انواع بخیه

 انواع نخ های بخیه به روشهای گوناگونی تقسیم بندی می شوندما این دسته بندی را به سه روش به شما می گوییم.

دسته بندی را از نخهای قابل جذب و غیر قابل جذب شروع می کنیم.

بخیههایی که جذب پوست شما میشوند، پس از بهبودی توسط پزشک برداشته نمی شوندبه این دلیل است که آنزیم هایی که در بافت های بدن شما وجود دارند، به طور طبیعی آنها را جذب میکنند.

 بخیههای قابل جذب و غیر قابل جذب نیز به دستههای کوچک تری تقسیم می شوند.

بخیه های قابل جذب

در این بخش به دسته بندی انواع قابل جذب آن می پردازیم.

                    ·:Gut  این نخ های مونوفیلمنت طبیعی برای ترمیم زخم هایی که در بافت های نرم ایجاد می شود بکار می روداز این بخیه نباید در جراحی های مربوط به قلب، عروق یا اعصاب استفاده شودبدن نسبت به این بخیه قوی ترین واکنش خود را نشان می دهددر اکثر موارد جای این بخیه ها زخم می شود.

                    ·PDS  (POLYDIOXANONR):   این بخیه مصنوعی برای ترمیم زخم بافت های نرم مانند بستن زخم شکم و همچنین جراحی های قلبی کودکان بکار می رود.

 نمونه هایی از بخیه های غیر قابل جذب

                    ·نایلون که یک بخیه مونوفیلمنت طبیعی است.

                    ·پلی پروپیلن که یک بخیه فیلامنت مصنوعی است.

                    ·ابریشم  نوعی بخیه طبیعی است.

                    ·پلی استر (اتی باندیک بخیه با بافت مصنوعی است.

دومین دسته بندی از انواع بخیه را با توجه به ساختار نخ آن انجام می دهیمبخیه های مونو فیلمنت از ماده ای واحد تشکیل شده انداین موضوع اجازه می دهد تا بخیه به راحتی از میان بافت ها عبور کند.

سومین دسته بندی را با توجه به اینکه نخ از مواد طبیعی یا مصنوعی ساخته شده است، انجام می دهیم.

عدم استفاده از نخ مناسب در جراحی چه عوارضی را به همراه دارد؟

اگر یک نخ بخیه مناسب استحکام کششی خود را تا زمانی که زخم بهبود پیدا کند، از دست بدهد، مشکلاتی را ایجاد می کندنباید حاوی مواد سمی یا سرطان زا باشد؛ در غیر این صورت منجر به مشکلات بسیاری می شود.

اگر نخ بخیه محل تجمع میکروارگانیسم ها باشد، ممکن است بیمار دچار عفونت شدیدتر شود.

عوارض بیشتری هم در زمینه عدم استفاده نخ بخیه مناسب وجود دارند که در این بخش ذکر نشده است؛ اما باید به آنها نیز توجه کنید.

همچنین جذب این نخ نیز عوارض زیر را دارد.

                    ·خونریزی یا واکنش ثانویه پوست

                    ·نشت کردن به خصوص در آناستوموز مری و کولون

                    ·بیماری دیور تیکولار

زمان برداشتن انواع نخ بخیه

زمان برداشتن بخیه های شما بستگی به نوع مکانی دارد که مورد جراحی و بخیه قرار گرفته است. در موارد زیر به این زمان می پردازیم:

                    ·پوست سر: 7 تا 10 روز

                    ·صورت: 3 تا 5 روز

                    ·قفسه سینه یا تنه: 10 تا 14 روز

                    ·بازوها: 7 تا 10 روز

                    ·پاها: 10 تا 14 روز

                    ·دست یا پا: 10 تا 14 روز

                    ·کف دست یا کف پا: 14 تا 21 روز

 

نتیجه

پیش تر از انواع نخ بخیه و موارد استفاده آن گفتیمهرکدام از انواع این نخ ها برای مورد خاصی ساخته و در نظر گرفته شده اندبرای مثال همانطور که ذکر کردیم، نباید از بعضی از نخ ها در موارد جراحی قلب یا اعصاب استفاده کرد.پزشکان باید سعی کنند که بهترین و مناسب ترین نخ را هنگام جراحی بکار برند.

توجه داشته باشید که این عضو پزشکی هرقدر هم کوچک شمرده شود؛ اما عاملی بسیار مهم و حیاتی در زمان جراحی و حتی پس از بهبودی بیمار به شمار می رودهمچنین خرید این نخ ها باید از مکان معتبری همچون فروشگاه لوازم و تجهیزات پزشکی انجام شود.

 

 

محمد بازدید : 13 دوشنبه 01 دي 1399 زمان : 13:53 نظرات ()

هفت نکته برای نگهداری چاپگر

فناوری همیشه زندگی را ساده کرده است اما به نگهداری مناسب نیاز دارد. چاپگرها هم همینطور. مانند سایر لوازم دفتر، چاپگرها نیز به بروزرسانی ، نظافت و مراقبت مناسب نیاز دارند. حتی بدون داشتن اطلاعات حرفه ای می توانید با این هفت نکته و ترفند از چاپگر دفتر یا خانه خود مراقبت کنید.  و خود را از تعمیر پرینتر در مدت کوتاه بی نیاز کنید.

چک لیست نگهداری چاپگر

 

                        ·         راهنما را نادیده نگیرید

قبل از نصب چاپگر، ابتدا کتابچه راهنما را بخوانیداین کتاب کوچک دارای تمام اطلاعات مربوط به چاپگرهای شما از جمله قطعات ، نصب ، ضمانت و موارد دیگر برای طول عمر چاپگر استدر صورت بروز هرگونه مشکل ، یک کتابچه راهنمای چاپگر شما را راهنمایی می کند که چگونه می توانید آن را عیب یابی کنید حتی قبل از اینکه کسی چاپگر شما را تعمیر کند.

                        ·         مکان نگهداری

چاپگر مانند سایر دستگاه ها باید در جای مناسبی قرار داده شودباید از گرما، رطوبت یا هوای خشک خارج شده از پردازنده رایانه دور باشداین می تواند هد چاپ را مسدود کند و در نتیجه کیفیت چاپ پایین باشدهمچنین ، باید در گوشه ای از دفتر کار نگهداری شود که افرادی که از آنجا عبور می کنند به آن ضربه نزنند.

                        ·         تمیز کردن هد پرینتر و داخل پرینتر

چاپگر باید بعد از استفاده داخل آن تمیز شود و روی آن پوشانده شوداین قطعات ظریف است که با گرد و غبار پوشانده می شوددر فواصل منظم آن را از داخل تمیز کنید تا از جمع شدن گرد و غبار و آلودگی جلوگیری شودبرای تمیز کردن از یک پارچه بدون پرز یا پنبه مرطوب استفاده کنیدهمچنین ، برای جریان روان جوهر، باید هد چاپ را با آب گرم تمیز کنیداز استفاده از دستمال مرطوب برای همان کار خودداری کنید و اجازه دهید سر قبل از ثابت کردن کارتریج ها در جای خود خشک شود.

                        ·         کارتریج ها را جایگذاری و جایگزین کنید

پر کردن کارتریج های جوهرافشان یکی از جنبه های مهم عملکرد مناسب چاپگر استفقط به دلیل گران بودن کارتریج های شارژ ، مردم تمایل دارند جوهر ارزان تری بخرند و چاپگر و کیفیت چاپ را خراب کنندبنابراین ، همیشه سراغ خرید کارتریج های مارک دار و با کیفیت بروید که چاپگر را در شرایط مناسب و همچنین چاپهای شما را حفظ می کندنکته دیگری که باید در نظر بگیرید زمان شارژ کارتریج استمنتظر خشک شدن کامل جوهر نباشیدهنگامی که چاپگر میزان افت کارتریج را به شما اطلاع داد ، آنها را دوباره پر کنیدهد چاپگر با کارتریج های خشک شده آسیب می بیندهمچنین ، قبل از تعویض کارتریج ، دستورالعمل ها را بخوانیدبرای چاپ با کیفیت از لمس کارتریج از پایین خودداری کنید .

                        ·         جدیدترین درایور برای نصب

یکی دیگر از روش های عالی برای دور نگه داشتن چاپگر از هر مسئله ، به روزرسانی درایورها استبرخی از تولیدکنندگان به روزرسانی خودکار را ارائه می دهند اما برای برخی دیگر ، شما باید به روزرسانی دستی انجام دهیداگر نرم افزار قدیمی است ، چاپگر شما نمی تواند نتایج دلخواه شما را ارائه دهد.این به روزرسانی ها راه حل ها را برطرف کرده و باعث بهبود نرم افزار چاپ می شوند.

 

                        ·         آن را خاموش کنید

زمانی که از چاپگر به مدت طولانی استفاده نمی‌کنید، چاپگر را خاموش کنیداین کار باعث افزایش عمر چاپگر می شودلازم است چاپگرهای جوهر افشان به طور منظم مورد استفاده قرار گیرد در غیر این صورت نازل های جوهر به زودی خشک می شوند و منجر به چاپ خطی می شودبرای صاحبان مشاغل، چاپگر هر روز مورد نیاز است، اما اگر کاربر عادی هستید این مورد را درنظر بگیرید.

                        ·         کیت نگهداری

سرمایه گذاری برای خرید یک کیت تعمیر و نگهداری خوب استاین کیت شامل ابزارهایی است که به شما کمک می کند تا چاپگر خود را حفظ کنید ، مانند لوازم تمیز کردن ، غلتک و غیرهبرای افرادی که مدت طولانی از چاپگر استفاده می کنند بسیار مفید استعلاوه بر مطالب ذکر شده در بالا، انتخاب نوع مناسب جوهر نیز نقش مهمی در عملکرد صحیح چاپگر دارد.

چاپگرهای مختلف از انواع مختلف جوهر به انواع مختلف جوهر نیاز دارندبنابراین ، قبل از خرید و یا پر کردن مجدد چاپگر ، به یاد داشته باشید که چاپگر لیزری از کارتریج های تونر (مبتنی بر پودرو کارتریج های جوهر (مبتنی بر مایعتوسط چاپگرهای جوهر افشان استفاده میشودهمچنین، اگر جوهر بی کیفیت بخرید چاپگر چاپ بی کیفیت تولید می کند و هدها آسیب می بینند.

گرچه نکات گفته شده در نگهداری پرینتر میتوند به شما کمک کند تعمیر پرینتر را کمتر تجربه کنید، اما سرویس دوره ای پرینتر توسط یه کارشناس حرفه ای نیز لازم استشرکت کامپیوتر پانته آ در اصفهان خدماتی را تحت عنوان سرویس جنرال پرینتر ارائه میدهد که میتوانید با مراجعه به سایت شرکت در مورد آن بیشتر اطلاعات بگیرید.

حتی پس از تعمیر و نگهداری مناسب چاپگر، دستگاه ممکن است از کار بیفتد و نیاز به تعمیر دارددر اینجا مواردی وجود دارد که ممکن است لازم باشد چاپگر موجود را تعویض کرده و چاپگر جدید را خریداری کنید.

 

 

محمد بازدید : 19 یکشنبه 30 آذر 1399 زمان : 13:36 نظرات ()

راز جذب ثروت

قانون جذب ثروت چیست؟

در قانون جذب ثروت مهم نیست که کار شما چیست. شما اگر این قوانین را به کار ببرید، قطعا در زمینه ثروت به رشدی فراتر از آنچه الان به ذهنتان می رسد خواهید رسید.

چگونه ثروتمند شویم ؟ یکی از قوانین ثروت این است که یا عاشق کاری باشید که انجامش می دهید و یا کاری انجام دهید که عاشق اش هستید. حس خوب شما باعث می شود کارایی شما چند برابر شود. بتوانید ایده های خوب در کسب و کارتان پیاده سازی کنید و ایده ها را به بهترین شکل ممکن ارائه دهید. چرا که ایده وقتی به سراغ شما می آید که کارتان را در قلب تان داشته باشید و به کار خود عشق بورزید. اگر در کارتان عشق نباشد، انرژی و انگیزه هم نیست.

یکی دیگر از قوانین جذب ثروت که به عقیده من هیچ روش سریع تر دیگری برای جذب ثروت وجود ندارد این است که بابت هر پولی که وارد زندگی تان میشود شکرگذار باشید. کسانی که شکرگذار نیستند بدترین وضعیت مالی را دارند.

باید بابت تک تک پول هایی که وارد زندگیتان می شود خدا را شکر کنید. بابت تک تک معاملاتی که انجام میدهید و در آن سود می کنید خدا را شکر کنید، یک چیز ارزان می خرید خدا را شکر کنید، یک هدیه دریافت می کنید خدا را شکر کنید … و خدا را واقعا از ته دل تان شکر کنید.

اگر میخواهید پول وارد زندگیتان شود، باید پول را دوست داشته باشید. پول واقعا دوست داشتنی است و چیزی که گاها ما را از پول دور می کند همین دوست نداشتن پول است. ما در لایه های زیرین مغزمان پول را دوست نداریم و این باعث میشود ما به پول نرسیم.

آیا از قانون جذب برای ثروت استفاده می‌ کنید؟

دربا‌ره‌ پول چه احساسی دارید؟ بیشتر مردم می‌ گویند پول را دوست دارند، اما اگر به‌ اندازه‌ کافی نداشته باشند، نسبت به آن احساس خوبی ندارند. اگر کسی تمام پولی که نیاز دارد را داشته باشد، آن‌وقت به‌ طور یقین نسبت به پول احساس خوبی دارد.

اگر نگاهی به دنیای اطرافتان بیاندازید، خواهید دید که بیشتر مردم نسبت به پول احساس خوبی ندارند، زیرا بیشتر پول و ثروت دنیا دست حدود ۱۰ درصد از مردم است. تنها تفاوت میان ثروتمندان و سایرین این است که آن‌ها نسبت به پول بیش از آنکه احساسات بد نشان دهند، احساسات خوب بروز می‌دهند. به همین سادگی؛ جذب ثروت همین است.

چرا قانون جذب ثروت کار نمی‌ کند؟

دلیل اینکه بیشتر مردم نسبت به پول احساس بدی دارند این است که در موردش عقاید منفی دارند، و آن عقاید منفی وقتی بچه بوده‌اند به خورد ذهن ناخودآگاهشان داده‌شده است. عقایدی مانند “پول کثیفه” “پول فساد میاره” “آدم‌ های ثروتمند صادق نیستند” “پول خواستن معنوی نیست” و … .

وقتی بچه‌ اید هر چه والدین، معلم‌ ها یا جامعه بگویند می‌پذیرید. و بنابراین بدون این‌ که متوجه شوید، با احساساتی منفی نسبت به پول بزرگ می‌شوید.

“زمانی که پی ببرید هیچ کمبودی وجود ندارد، تمام دنیا از آن شما می‌شود.”

منبع: https://www.parvaresheafkar.com/law-attraction/secret-money-attraction/
 
محمد بازدید : 12 سه شنبه 25 آذر 1399 زمان : 1:49 نظرات ()

تعداد صفحات : 37

تبلیغات
Rozblog.com رز بلاگ - متفاوت ترين سرويس سایت ساز
اطلاعات کاربری
نام کاربری :
رمز عبور :
 • فراموشی رمز عبور؟
 • آمار سایت
 • کل مطالب : 361
 • کل نظرات : 0
 • افراد آنلاین : 1
 • تعداد اعضا : 0
 • آی پی امروز : 5
 • آی پی دیروز : 7
 • بازدید امروز : 189
 • باردید دیروز : 279
 • گوگل امروز : 0
 • گوگل دیروز : 0
 • بازدید هفته : 537
 • بازدید ماه : 1,536
 • بازدید سال : 5,173
 • بازدید کلی : 13,802