ramin fallah
loading...

Online Business:Earn Free Bitcoin-Mining-Currency Exchange-B

آریا بارون توس تولید کننده فرآورده‌های نوین ساختمانی

گروه صنعتی آریا بارون توس با روی کار آمدن ساندویچ پانل فعالیت رسمی خود را در زمینی به وسعت 60 هزار متر مربع آغاز کرد. برند آریا بارون توس هم اکنون با استفاده از تکنولوژی روز دنیا و استفاده از نیروی متخصص توانسته است محصولات مختلفی را به بازارهای جهانی عرضه کند. تمامی محصولات تولید شده در کارخانجات آریا بارون توسبا رعایت استانداردهای جهانی روا (بین المللیتولید و عرضه می‌شود.

استفاده از تکنولوژی روز دنیا در خط تولید این برند باعث شده است که محصولات تولیدی آریا بارون توس توان رقابت با محصولات مشابه خارجی را نیز داشته باشداین برند هم اکنون جزو پرآوازه‌ترین برندهای تولیدی در زمینه‌ تولید ساندویچ پانل، درب‌های ساختمانی، ساختمان‌های پیش ساخته، کانکس و ... است.

با توجه به نیاز روز افزون به این محصولات که علاوه بر قیمت مناسب توانایی ساخت و پیاده سازی آن زمان کمی را مورد نیاز داشته باشد، استفاده از ساندویچ پانل‌ها ، کانکس و ساختمان‌های پیش ساخته به یکی از ضروری‌ترین نیازهای حال حاضر تبدیل شده استگروه صنعتی آریا بارون توس با تولید محصولات نام برده شده در حال حاضر به عنوان یکی از بازوهای صنعتی این حوزه شناخته می‌شود.

ساندویچ پانل تولیدی شرکت آریا بارون توس را می‌توان یکی از عالی‌ترین محصولات این برند در نظر گرفتساندویچ پانل‌های تولید شده توسط برند آریا بارون از سه لایه رویه، عایق و زیره تشکیل شده است که وابسته به نوع استفاده و همچنین کاربرد مورد نظر مواد به کار رفته در هر کدام از عایق‌ها می‌تواند متفاوت در نظر گرفته شوداستحکام و وزن سبک این محصول باعث شده است که برای طراحی و ساخت ساختمان‌های پیش ساخته استفاده روز افزونی از ساندویچ پانل شود.

استفاده از متریال‌های با کیفیت و استفاده از دانش فنی روز دنیا باعث شده است که تمامی محصولات تولیدی شرکت آریا بارون توس توانایی رقابت با رقیب‌های خارجی را داشته باشد.

محصولات تولیدی برند آریا بارون

شرکت آریا بارون توس با استفاده از دانش فنی روز دنیا و به کارگیری به روزترین تکنولوژی‌های معرفی شده توانسته است محصولات مختلفی را به بازار ایران عرضه نمایدبرند آریا بارون توس علاوه بر تامین نیازهای داخلی محصولات خود را به کشورهای همسایه ایران نیز صادر می‌کنداین شرکت در حال حاضر محصولاتی از قبیل موارد نام برده شده در ادامه را تولید و به بازار ایران و دیگر کشورهای همسایه ایران صادر می‌کند.

                   ·ساندویچ پانل

                   ·ساختمان پیش ساخته

                   ·کانکس

                   ·سرویس بهداشتی و حمام پیش ساخته

                   ·درب سرد خانه‌ای

                   ·کانال پیش ساخته

ساندویچ پانل اصلی‌ترین محصول آریا بارون

منظور از ساندویچ پانل، ساختاری تشکیل شده از چند لایه استوجود این لایه‌ها باعث می‌شود که به این محصول ساندویچ پانل نامیده شودهر ساندویچ پانل در حالت عادی از لایه تشکیل شده است.

                   ·لایه رویه

                   ·لایه عایق

                   ·لایه زیره

وجود این لایه‌ها در این پانل باعث شده است که پایداری و استحکام محصول بالاتر روداز مهم‌ترین ویژگی‌های ساندویچ پانل‌های آریا بارون می‌توان به پایداری بالا و همچنین سادگی استفاده از آن اشاره کرد.

در حال حاضر برند آریا بارون ساندویچ پانل‌هایی با استفاده از عایق‌های پشم سنگ، پلی یورتان، پشم شیشه تولید می‌کندبا توجه به نوع کاربرد پانل می‌توان لایه‌های اطراف ساندویچ پانل از ورق‌های مختلفی نظیر ورق‌های گالوانیزه، آلوزینک، استنلس استیل، آلومینیوم، مس، فایبر گلاس، گچ برگ و پی وی سی تشکیل شده باشد.

از مهم‌ترین ویژگی‌های ساندویچ پانل‌های آریا بارون می‌توان به پایداری و استحکام عالی در برابر زلزله اشاره کرداین پانل‌ها همچنین به دلیل دارا بودن وزن بسیار کم قابلیت استفاده در محیط‌های مختلف را دارا هستندوجود لایه عایق در این محصولات باعث شده است که این محصولات در برابر سرما و گرما، کاهش مصرف چشم گیری را برای استفاده کنندگان به همراه داشته باشندوجود تنوع محصول و همچنین کیفیت بالای این محصولات باعث شده است که در ساختمان‌های جدید و به ویژه در محیط‌های باران زا از این محصولات استفاده زیادی شود.

ویژگی‌های محصولات تولیدی آریا بارون توس

همان طور که عنوان شد استفاده از مواد اولیه با کیفیت و به کارگیری خطوط تولید تمام اتوماتیک باعث شده است محصولات برند آریا بارون توانایی رقابت با تمامی برندهای شناخته شده خارجی را داشته باشد.

                   ·استفاده از متریال‌هایی با کیفیت عالی

                   ·استفاده از دانش فنی روز دنیا

                   ·تولید محصولات با دستگاه‌های تمام اتوماتیک

                   ·تست کیفیت محصولات در تمامی شرایط

                   ·انجام آزمایشات فنی متعدد جهت اطمینان از کارکرد صحیح محصولات

                   ·و ...

افتخارات کسب شده آریا بارون توس

گروه صنعتی آریا بارون توس با پشتوانه فنی بالا و استفاده از نیروهای متخصص تا کنون توانسته است افتخارات گوناگونی را کسب کنداز جمله این افتخارات می‌توان به موارد زیر اشاره کرد.

                   ·محصول تحقیق و توسعه برتر سال 1398

                   ·محصول برتر فناوری و نوآوری استان سال 1398

                   ·واحد نمونه برتر استاندارد سال 1398

                   ·صادر کننده نمونه سال 1397

                   ·واحد نمونه استاندارد و کیفیت 1397

                   ·واحد نمونه صنعتی سال 1397

                   ·صادر کننده نمونه سال 1396

                   ·گواهینامه فنی مرکز تحقیقات ساختمان و مسکن

                   ·استاندارد ملی ایران برای ساندویچ پانل عایق حرارتی

                   ·واحد نمونه کشور سال 1395

                   ·واحد منتخب حمایت از حقوق مصرف کنندگان سال 1395

                   ·واحد نمونه صنعت سال 1396

                   ·نشان طلایی حمایت از حقوق مصرف کنندگان سال 1396

                   ·دریافت گواهینامه رعایت حقوق مصرف کنندگان سال 1394

                   ·واحد نمونه صنعتی استان سال 1393

                   ·واحد نمونه صنعت استان سال 1394

                   ·واحد برگزیده صنعتی استان سال 1395

                   ·واحد برگزیده استاندارد صنایع ساختمانی سال 1395

معرفی برند آریا بارون تولید کننده برتر کشوری

گروه صنعتی آریا بارون توس با استفاده از دانش فنی روز دنیا و همچنین بهره گیری از جدید‌ترین تکنولوژی‌های ساخت پانل ساندویچ در حال حاضر به یکی از برترین برندهای حوزه تولید محصولات پیش ساخته ساختمانی تبدیل شده استاین برند با تولید محصولاتی از قبیل ساندویچ پانل، پانل‌های دیواری و سقفی، انواع درب سردخانه، کانال‌های پیش ساخته و ... توانسته است علاوه بر رفع نیاز داخلی کشور به این دسته از محصولات، بخشی از محصولات تولیدی خود را در بازارهای دیگر کشورهای همسایه به فروش برساند.

تکیه بر دانش فنی بالا و همچنین استفاده از دستگاه‌های تمام اتوماتیک باعث شده است که تمامی محصولات تولیدی این برند توانایی رقابت با محصولات خارجی را داشته باشندبرای دریافت اطلاعات بیشتر و همچنین اطلاع از مزیت‌ها و قیمت محصولات می‌توانید به وب سایت آریا بارون مراجعه کنید.

 

منبع : https://www.aryabaron.com/

 

 

محمد بازدید : 19 دوشنبه 29 دي 1399 زمان : 13:47 نظرات ()

besta

https://cryptocurrencyb2b.blogsky.com/1399/10/18/post-443/%d8%af%d8%a7%d9%86%d9%84%d9%88%d8%af-%d8%b2%db%8c%d8%b1%d9%86%d9%88%db%8c%d8%b3-%d9%81%d8%b5%d9%84-6-%d9%88%d8%a7%db%8c%da%a9%db%8c%d9%86%da%af-%d9%87%d8%a7

 

 

https://miladdel.farsiblog.com/1399/10/18/poot36/

 

 

http://cryptocurrencyb2b.blog.ir/post/381

 

http://beste1.avablog.ir/post/81/poos6

 

http://cryptocurrencyb2b.rozblog.com/post/297

 

 

محمد بازدید : 15 سه شنبه 23 دي 1399 زمان : 3:5 نظرات ()

جراحی زیبایی بینی چیست و چگونه انجام می شود؟

جراح بینی شیراز که معمولاً به عنوان عمل بینی شناخته می شود ، یک روش جراحی پلاستیک برای تغییر و بازسازی بینی است. از جراحی پلاستیک دو نوع استفاده می شود - جراحی ترمیمی که فرم و عملکردهای بینی را بازیابی می کند و جراحی زیبایی که ظاهر بینی را تغییر می دهد. جراحی ترمیمی به دنبال برطرف کردن آسیب های بینی ناشی از ضربه های مختلف از جمله صاف ، ضربه و نفوذ نافذ ناشی از آسیب انفجار است. جراحی ترمیمی همچنین نقایص مادرزادی ، مشکلات تنفسی و جراحی های زیبایی بینی شکست خورده را درمان می کند. جراحی زیبایی بینی ممکن است یک برآمدگی ، عرض باریک سوراخ بینی را از بین ببرد ، زاویه بین بینی و دهان را تغییر دهد ، یا آسیب ها ، نقایص مادرزادی یا سایر مشکلات موثر بر تنفس را از بین ببرد ، مانند انحراف تیغه بینی یا وضعیت سینوس.
در جراحی های زیبایی بینی و جراحی زیبایی بینی باز - یک متخصص گوش و حلق و بینی (متخصص گوش ، حلق و بینی) ، یک جراح فک و صورت (متخصص فک ، صورت و گردن) یا یک جراح پلاستیک یک بینی کاربردی ، زیبایی و متناسب با صورت ایجاد می کند جدا کردن پوست بینی و بافت های نرم از چارچوب بینی ، تغییر آنها در صورت نیاز به فرم و عملکرد ، بخیه زدن بخیه ها ، استفاده از چسب بافتی و استفاده از بسته یا استنت یا هر دو ، برای بی حرکتی بینی تغییر یافته برای اطمینان از مناسب بودن ترمیم برش جراحی
 
محمد بازدید : 15 دوشنبه 22 دي 1399 زمان : 15:21 نظرات ()

نحوه کمک و تاثیر سنباده های نواری در صنعت از ابتدا تا انتها

امروزه صنایع مختلفی در بازار همانند صنعت قطعه سازی خودرو،شیرآلات بهداشتی ،دستگیره و یراق آلات ، قطعات آلومینیومی و … نیاز به استفاده از سنباده های نواری در تجهیزات خود دارند تا بتوانند قطعات موجود در کارخانه خود را با سرعت بسیار بالاتری نسبت به قبل پلیسه گیری و یا پرداخت کاری کنند و به دلیل ویژگی های برتری که در مقایسه با سنگ های ساینده کارگاهی دارند، در صنعت استفاده های به خصوصی از آن ها می شود.

 

بررسی ساختار و نحوه شکل گیری سمباده نواری و همچنین بررسی مزایا و معایب آن

حال که با محبوبیت سنباده نواری در صنعت آشنا شدیم، نوبت به آن رسیده است تا اطلاعات کاملی در خصوص این محصول، ویژگی های برتر و ممتاز آن، شکل ساختاری و... کسب کنیم تا بتوانیم در موارد مورد نیاز از آن استفاده کنیم.

 

سنباده نواری چیست؟

این محصول که یکی از مهم ترین اجزا در کارخانجات تولیدی می باشد، می تواند در ابعاد متفاوتی تولید شود که این موضوع توسط خود مشتری به فروشنده اعلام می گردد چراکه یکی از مهم ترین موارد در زیر سنباده نواری، ابعاد آن استدر سوی دیگر اگر به شکل ظاهری این محصول توجه کنید می توانید شاهد ساختاری کمربند گونه باشید که تسمه ها از دو سر به یکدیگر متصل شده اند.

جالب است بدانید که در تهیه و ساخت این محصول از ذرات اکسید آلومینیوم،سیلیکون کارباید،زیرکونیوم و سرامیک استفاده می شود و انواع متفاوت و مختلفی دارد که بر حسب نوع پارچه می توان آن ها را تقسیم بندی نموددر حالت کلی در تقسیم بندی جنس آن ها از نظر پارچه می توان شاهد شرایط  رو به رو بودپارچه های بسیار منعطف(JF)،پارچه های منعطف(J)،پارچه های کتان(X)،پارچه های پلی استر(Y)

 

در هنگام خرید این محصول باید به چه نکاتی توجه کنیم؟

اگر تصمیم به تهیه و خرید سنباده نواری گرفته اید بهتر است با نکات قبل از خرید آن آشنا شوید تا بتوانید درک بهتری از آن داشته باشیددر همین خصوص می توان به موارد زیر به عنوان محبوب ترین و منحصر به فرد ترین نکات هنگام خرید این محصول اشاره نمود:

(نکته بسیار مهمی که باید قبل از خرید به آن توجه کنید این است که این محصولات عموما بر حسب نوع سفارش شما تهیه و ساخته می شوند که توجه به اطلاعاتی که در زیر برای شما قرار گرفته است از حیاتی ترین و مهم ترین مواردی بوده که باید قبل از خرید به آن توجه داشته باشید، بنابراین این قسمت را با دقت مطالعه کنید.)

 

به طول و عرض تسمه توجه ویژه ای داشته باشید.

یکی از مهم ترین مواردی که در هنگام خرید باید به آن توجه داشته باشید، نوع اندازه سمباده از نظر طول و عرض استبدون شک شما قبل از خرید باید ابعاد مورد نظر خود را بر حسب میلیمتر نزد فروشنده ارائه کنید تا محصولی متناسب با اندازه و متراژ شما برایتان آماده شود.

 

بررسی نوع اتصال (آپارات)

شما به عنوان یک مشتری قبل از سفارش این محصول باید به نوع اتصال گذاری آن توجه کنید و نکاتی را در این خصوص به فروشنده ارائه کنید تا بتواند محصول نهایی را با توجه به نیاز شما تولید کند.

 

بررسی گرید یا دانه بندی

در زمان سفارش به فروشنده حتما باید نوع زبری یا نرمی جنس مورد نظر خودتان را با ذکر نوع شماره گرید به آن اعلام کنیدشماره گرید عموما بر اساس آزمون و خطا به دست می آید.

 

بررسی جنس دانه بندی

این که شما از چه جنسی برای سندینگ خود استفاده می کنید عملا نیاز به آگاهی های بسیار زیادی از قطعه کار،تیراژتولید و کیفیت سطح دارد تا بتوانید مناسب ترین جنس دانه بندی را انتخاب کنید.

 

 

 

چه عواملی بر قیمت نهایی و تمام شده این محصول تاثیرگذار خواهد بود؟

این محصول یکی از مهم ترین و پرکاربرد ترین محصولات موجود در صنعت است که شیوه قیمت گذاری آن به عوامل بسیار زیادی از جمله پارچه سنباده نواری، جنس دانه ها، گرید سنباده و برند تولیدکننده بستگی دارد و نیم توان قیمت ثابت و مشخصی را برای آن در نظر گرفتاز این رو قبل از تولید این محصول سعی کنید اطلاعات کاملی در خصوص قیمت تمام شده این محصول توسط فروشنده به دست آورید.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

محمد بازدید : 15 دوشنبه 22 دي 1399 زمان : 14:49 نظرات ()

مولاژ و ماکت آناتومی

مولاژ نوعی ماکت است که از آن برای مقاصد آموزشی استفاده می گردد. برخی از آن ها مثل مولاژهای اتاق عمل نسبت به عوامل خارجی از خود واکنش نشان می دهند.

مولاژ به معنی قالب بوده و معمولا از فوم، لاتکس یا لاستیک ساخته می شود. همواره سعی می شود که مولاژها به گونه ای ساخته بشوند که طبیعی به نظر بیایند.

انواع و اقسام مولاژ

مولاژها انواع و اقسام مختلفی را دارند. برخی از آن ها همه ی بدن انسان را نشان می دهند و برخی دیگر تنها بخشی از بدن را نشان می دهند. البته تا به حال مولاژی درست نشده که بتواند همه ی بدن را به صورت کامل نشان بدهد. برخی از انواع و اقسام مولاژها عبارتند از:

·                                 مولاژ جمجمه : از این مولاژ برای تشریح و آموزش اعضا و بخش های مختلف جمجمه به صورت قابل لمس و سه بعدی استفاده می شود.

·                                 مولاژ پا : از این مولاژ برای تشریح و آموزش اعضا و بخش های مختلف پا به صورت قابل لمس و سه بعدی استفاده می شود.

·                                 مولاژ چشم : از این مولاژ برای تشریح و آموزش اعضا و بخش های مختلف چشم به صورت قابل لمس و سه بعدی استفاده می گردد.

·                                 مولاژ مغز : از این مولاژ برای تشریح و آموزش اعضا و بخش های مختلف مغز استفاده می شود.

·                                 مولاژ معده : از مولاژ معده برای تشریح و آموزش بخش های مختلف معده به صورت سه بعدی استفاده می شود.

·                                 مولاژ کلیه : از این مولاژ برای تشریح و آموزش بخش های مختلف کلیه به صورت قابل لمس و سه بعدی استفاده می شود.

·                                 مولاژ گوش : از این مولاژ برای تشریح و آموزش اعضا و بخش های مختلف گوش استفاده می شود.

·                                 مولاژ استخوان بندی : از این مولاژ برای تشریح و آموزش اعضا و بخش های مختلف استخوان بندی به صورت ماکتی قابل لمس و سه بعدی استفاده می شود.

·                                 مولاژ کبد : از این مولاژ برای تشریح و آموزش اعضا و بخش های مختلف کبد به صورت قابل لمس و سه بعدی استفاده می شود.

·                                 مولاژ لگن و …

کاربرد مولاژ

مولاژ ها می توانند به دانشجویان پیراپزشکی و پزشکی اطلاعات خوب و کاملی را راجع به آناتومی بدن بدهد.

اکثر دانشجویان رشته های پرستاری، پزشکی، مامایی، دندانپزشکی و دیگر رشته ها در درس کالبدشناسی از مولاژ کالبدشناسی استفاده می نمایند. به مولاژ کالبدشناسی، مدل آناتومیک نیز گفته می شود.

مولاژ ها در سایزهای مختلفی ساخته می شوند و غالبا مولاژ های کامل یا نیم تنه در اندازه ی واقعی ساخته و مورد استفاده ی افراد قرار می گیرد.

قطعات مولاژ می توانند از هم جدا بشوند و مجدد سر جای خودشان قرار بگیرند. البته برخی مولاژ ها نیز ثابت هستند و نمی توان اجزای آن ها را از هم جدا و تفکیک کرد.

 

محمد بازدید : 15 شنبه 20 دي 1399 زمان : 14:31 نظرات ()

دانلود زيرنويس فصل 6 وايکينگ ها

دانلود زيرنويس فارسي سريال وايکينگ ها فصل 6 آرزوهایی برای پادشاهی Kattegat دارد ، او آرزوی صلح و رفاه را دارد ، اما سرنوشت ها برای پادشاه جدید برنامه دیگری دارند. تهدیدی در راه است ، دشمن دوباره زنده می شود - بسیار بی رحمانه تر از بقیه. لاگرتا نیز آرزو دارد ، شمشیر خود را به خاک بسپارد و به زندگی ساده بازگردد. اما با جمع شدن نیروهای دشمن ، بیورن و لاگرتا با چالش روبرو می شوند ، زیرا آنها قهرمانان وایکینگ ها هستند و هرگز نمی توانند تسلیم شوند.

محمد بازدید : 207 پنجشنبه 18 دي 1399 زمان : 3:39 نظرات ()

ماسک فلت فولد نانو سه لایه رسپی نانو N95

ماسک نانو RespiNano N95جدیدترین محصولی است که برای محافظت از شما در برابر میکروب ها طراحی شده است. این ماسک قادر است کوچکترین ذرات معلق در هوا را فیلتر کند. ماسک فلت فولد N95 رسپی نانو برند ریما سازگار با محیط زیست طراحی شده است.

این ماسک قادر است تا مدت ۴۸ ساعت مورد استفاده قرار بگیرد. طی این مدت بدون دست زدن به ماسک، می توانید با خیالی آسوده در محیط های عمومی و شلوغ هم قرار بگیرید. فیلترهای عالی به کار رفته در ماسک تنفسی نانویی می تواند حتی کوچکترین ذرات موجود در هوا را نیز فیلتر کند.

ماسک فلت فولد رسپی نانو چگونه عمل می کند؟

فیلترهایی که برای ماسک های پزشکی استفاده می شوند با شماره گذاری (۹۵،۹۹، و …) درجه بندی می شوند. وقتی از ماسک تنفسی N-95 صحبت می شود، یعنی این محصول می تواند تا ۹۵% ذرات مضر و بیماری زا را فیلتر کند.

ماسک‌های فلت فولد نانو ۹۵ از نظر عملکرد به دام اندازی و افت فشار همانند ماسک‌های FFP2 و N95 هستند. این ماسک‌ها حاوی یک لایه نانو در بین لایه‌های اسپان‌باند محافظ خود هستند. راندمان به دام‌اندازی ذرات ۰/۳ میکرون این ماسک‌ها ۹۵ درصد و افت فشاری برابر با ۴۲ پاسکال دارند. این ماسک‌ها به دلیل ظاهر ویژه‌ای که دارند در مقایسه با ماسک‌ها سه لایه از تنفس‌پذیری بهتری برخوردار هستند.

شکل زیر نیز نمودار راندمان به دام‌اندازی و افت فشار ماسک فلت فولد نانو ۹۵ را نشان می‌دهد که چطور می تواند ریزترین ذرات و حتی ویروس کرونا را مهار کند.

این ماسک ها کم حجم و سبک هستند و استفاده از آن ها مانعی برای عبور جریان هوا نیست. بنابراین حتی کسانی که به بیماری های قلبی، ریوی و سایر بیماری های تنفسی (آسم) مبتلا هستند، می توانند بدون ایجاد اختلال در تنفسشان به راحتی از این محصول استفاده کنند.

ویژگی ها و مشخصات ماسک تنفسی N-95 فلت فولد

برای تولید ماسک فلت فولد تنفسی نانویی N95 رسپی نانو از دو لایه اسپان باند و یک لایه فیلتر نانو در بین آن ها استفاده می شود. شاید بپرسید دلیل این کار چیست؟

تولیدکنندگان به منظور کنترل رطوبت ماسک هر دو لایه را با هم استفاده می کنند. لایه سازگار با آب به منظور جلوگیری از خشکی هوا و بهبود تنفس کاربر استفاده می شود. اما لایه آبگریز هم به منظور جلوگیری از ورود قطرات حاوی مواد مضر و عوامل بیماری زا در این ماسک استفاده می شود.

این ماسک مجوز و  گواهینامه نانومقیاس را دریافت کرده است. همچنین ماسکی است که متناسب با محیط زیست و شرایط مصرف کننده تولید می شود.

 
محمد بازدید : 16 پنجشنبه 18 دي 1399 زمان : 1:18 نظرات ()

کائنات چه هستند و چه کمکی می‌توانند در زندگی ما کنند؟

یکی از موضوعات جالبی که همه ما با آن برخورد داشته ایم و ذهن ما را به خود مشغول کرده است، موضوع کائنات است. در حالت کلی کائنات یعنی یک رخداد حاصل رخداد دیگری می باشد! به زبان ساده تر و یا به زبان عامیانه قانون کائنات را قانون علت و معلول نیز می گویند. در واقع موضوع کائنات آنقدر از اهمیت بالایی برخوردار است که در تعالیم بزرگترین ادیان جهان مانند بودیسم، هندوئیسم و تائوئیسم با جزئیات به توضیح آن پرداخته شده است.

 

ما قبلا معنا و مفهوم قانون جذب را برای شما به طور کامل توضیح داده ایم و همین طور درست و واقعی بودن این قانون را مورد بحث و بررسی قرار داده ایم. اما این بار قصد داریم تا نگاهی به معنا و مفهوم درست قانون کائنات انداخته و ببینیم چطور می توان به کمک این قانون سرنوشت خود را تغییر دهیم؛ پس در ادامه با ما همراه باشید.

کائنات چیست؟

از نسل های گذشته تاکنون و از افراد بزرگ و مشهور تا افراد ناشناس، همگی به این موضوع پی برده بودند که هر فردی هر کاری که انجام دهد پاسخش را در این دنیا دریافت می کند؛ این بدان معناست که آنان قانون کائنات را قبول داشته اند اما خودشان نمی دانستند.

قانون کائنات به چه معناست؟ برای آنکه قانون کائنات را بهتر درک کنید باید قانون کائنات را مانند بازی بومرنگ در نظر بگیرید، همانگونه که بومرنگ پس از پرتاب شدن دوباره به سمتتان برمی گردد نتایج و پاسخ اعمال و رفتارتان نیز در زندگی شما نمایان می شود.

به طور کلی کائنات به تمام چیز‌هایی که در جهان هستی وجود دارد یا به عبارت دیگر به مجموعه قوانین الهی حاکم بر جهان هستی را کائنات گویند. کائنات و جهان هستی این قدرت را دارند که ما را به هر خواسته و هدفی که داریم برسانند، اما چرا خیلی از افراد به آن هدف و رویایی که دارند نمی‌رسند؟ مشکل از کجاست؟خیلی از افراد می‌دانند که با قانون جذب می‌توانند به خواسته‌ها و اهدافی که دارند برسند اما چرا نمی‌رسند؟ ما دقیقا به طور کامل و جامع راجع به اینکه چگونه از کائنات درخواست کنیم توضیحات کاملی می‌دهیم. این مطلب مطمئنا می‌تواند کمک بزرگی به شما در جهت رسیدن به اهدافتان کند.

من سالیان سال بود که با قانون جذب به طور کامل آشنا بودم اما با اصول کلی قانون جذب و کمک گرفتن از کائنات آشنا نبودم و هر کاری که می‌کردم نمی‌دانستم چگونه به خواسته‌ها و اهدافی که دارم برسم، سپس با تلاش زیاد به آن اهدافی که می‌خواستم و همه را در رویای خود می‌دیدم رسیدم. می‌توان گفت تکنیک رسیدن به اهداف و خواسته‌هایم را پیدا کردم و به کمک تکنیک‌ها و تمارینی که انجام دادم توانستم به خیلی از خواسته‌هایم برسم. همان طور که من توانستم مطمئنا شما نیز می‌توانید و این مطلب می‌تواند تحول عظیمی در زندگی شما ایجاد کند.

همینطور کائنات را می توان در قانون سوم نیوتن نیز جستجو کرد. قانون سوم نیوتون می گوید: نیرو های موجود در طبیعت همواره به صورت دوگانه وجود دارند. در نظریه نیوتون اگر یکی از این دو نیرو را کنش (عمل) بنامیم، نیروی دیگر واکنش (عکس العمل) نامیده می‌ شود.

همینطور نظریه اثر پروانه ای نیز قانون کائنات را تأیید می کند. این نظریه بیان می کند که تمام رخداد ها هرچند که کوچک باشند می توانند به نتایج پیش بینی نشده و وسیع تری در آینده منجر گردد. بنابراین، از نظر قانون کائنات، هر اندیشه، احساس، میل، انتخاب، عمل و عکس العملی که انجام دهیم اثری در آینده ما خواهد داشت.

به طور کلی یعنی ما هر جایگاهی که امروز در آن قرار داریم دقیقاً نتیجه افکار، احساسات و تصمیم های گذشته ما است.

حتما تا به حال برایتان پیش آمده که به طور ناخودآگاه به موضوعی فکر می کنید و درست در همان لحظه پیش می آید و یا هوس یک خوراکی خاص را کرده و پس از چند دقیقه برآورده می شود ؛ قطعا در چنین حالتی به این فکر می افتید که ای کاش چیز دیگری از خدا می خواستید. یا مثلا ممکن است که در برخورد اول با شخصی ، احساس ناخوشایندی به شما دست بدهد و جالب اینجاست که پس از گذشت چند روز ، متوجه حدس صحیح خود می شوید. شاید شما این اتفاق را حس ششم و یا قدرت تشخیص بالای خود بنامید، اما این در واقع بخشی از قانون جذب است.

تمرکز اصلی قانون جذب بر روی افکار شما می باشد. بر طبق این قانون ، اگر می دانستید که افکار منفی بر روی زندگیتان چقدر تاثیر گذار است، حتی برای یک بار هم به اتفاقات منفی فکر نمی کردید! اگر شما در طول روز مدام به بی پولی بیاندیشید ، چیزی جز فقر عایدتان نخواهد شد. به افرادی که مدام به فکر سلامتی خود هستند و از بیماری فرار می کنند توجه کنید؟ اغلب آن ها بیشتر از شما دچار ناخوش احوالی و بیماری می شوند. به قول معروف ” از هرچه که بترسید، سرتان می آید” و این یک قانون ثابت شده است.

شاید شما نیز جز آن دسته از افرادی باشید که در پذیرش قانون جذب دچار شک و تردید هستید ؛ پیشنهاد من به شما این است که حداقل برای یک بار هم که شده ، این قانون را در زندگی خود پیاده کنید، باور کنید که امتحانش مجانی است! به این نکته توجه داشته باشید که حتی در صورت کتمان این قانون ، نمی توانید از نتایج آن بی بهره بمانید، پس بهتر است که با دیدی باز ، به سمت احقاق خواسته هایتان قدم بردارید.

قانون جذب جنبه های متفاوتی دارد و نتیجه ی آن در گرو درخواست شما از زندگی است. مثلا در این راه عده ای خواستار ثروت ، دسته ای خواستار عشق و برخی دیگر طالب محقق شدن آرزو های کوچک و بزرگشان هستند. در صورتی که شما نیز در صدد اجرای قانون جذب کائنات در زندگی تان هستید ، پایبند بودن به چندین اصول و قاعده ی این مسیر ، الزامی است که در ادامه ی مطلب به طور مفصل به آنها خواهیم پرداخت.

 
محمد بازدید : 13 پنجشنبه 18 دي 1399 زمان : 1:12 نظرات ()

ونیر کامپوزیت چیست؟

ونیر کامپوزیت یا ترمیم ظاهر زیبایی دندان از دست رفته بیمار یکی از اهداف اصلی دندانپزشکی در ناحیه قدامی است. طی چند سال گذشته مواد و روشهای درمانی جدیدی روی صحنه آمده و عملکردهای ما را روز به روز بهبود می بخشد. بیشتر و بیشتر دندانپزشکان به جای سایر گزینه های درمانی ، رویکردهای محافظه کارانه و زیبایی مانند روکش مستقیم را ترجیح می دهند. 

 

روکش های دندانی می توانند نقایص دندان را بپوشانند و لبخندی یکنواخت و روشن به شما بدهند.

 

نقص می تواند شامل دندان هایی باشد که کج یا نامرتب ، بریده ، لکه دار یا تغییر رنگ یافته اند یا ممکن است مینای دندان شما فرسوده باشد.

 

روکش ها بخشی از دندانهای شما را می پوشانند اما در واقع با تاج هایی که ضخیم تر هستند و کل دندان را پوشش می دهند - عقب و جلو متفاوت هستند. تاج ها معمولاً نیاز به تراش بیشتر دندان دارند که ممکن است با روکش به آن احتیاج داشته باشید یا نداشته باشید.

 

اگر دندان های شما از نظر شکلی خوب هستند و فقط می خواهید شکل ظاهری آنها را تغییر دهید ، از جمله شکل یا رنگ آنها ، ممکن است روکش انتخاب خوبی باشد.

 

از تاج معمولاً فقط برای دندانهایی استفاده می شود که آسیب بیشتری دیده باشند. به عنوان مثال ، اگر دندان شما شکسته است یا به کانال ریشه نیاز دارید ، تاج ممکن است راه حل بهتری باشد.

 

یک دندانپزشک ممکن است بین 3 نوع روکش انتخاب کند: روکش کامپوزیت مستقیم ، روکش کامپوزیت غیر مستقیم و روکش پرسلن.

 

روکش های کامپوزیت مستقیم ، روکش های ساخته شده از ماده رزین کامپوزیت است که مستقیماً روی دندان های شما قرار می گیرد.

 

خیلی طول نمی کشد که دندانپزشک دندان های شما را برای استفاده از روکش آماده کند و روند استفاده از آن حداقل تهاجمی محسوب می شود.

 

تفاوت اصلی بین روکش های کامپوزیت مستقیم و غیرمستقیم روند استفاده است - نه ماده واقعی مورد استفاده.

 

دندان های شما همانند روکش های کامپوزیت مستقیم آماده می شوند ، اما روکش ها به صورت "غیرمستقیم" در خارج از دهان در مطب دندانپزشکی یا آزمایشگاه دندانپزشکی ساخته می شوند.

 

تا زمان ساخت روکش های غیرمستقیم ، مجموعه ای از روکش های موقت دریافت خواهید کرد. در قرار بعدی ، روکش های کامپوزیت غیر مستقیم با یک لایه چسب روی دندان های شما قرار می گیرند.

 

روکش های کامپوزیت غیرمستقیم بهتر از نسخه مستقیم در برابر سایش بیشتر مقاومت می کنند و در برابر شکستگی مقاومت می کنند. گرچه هزینه آنها بیشتر از روکش های کامپوزیت مستقیم است.

 

 

روکش های چینی سفارشی برای دندان های شما از چینی ساخته شده است.

 

دندانپزشک از دندان شما تأثیر می گذارد ، بنابراین می توان روکش را از قالب آزمایشگاه دندانپزشکی تهیه کرد ، روندی که ممکن است یک هفته یا بیشتر طول بکشد. هنگام انتظار ، مجموعه ای از روکش های موقت دریافت خواهید کرد ، دقیقاً مانند روکش های کامپوزیت غیر مستقیم.

 

هنگامی که دندانپزشک آماده شد ، پوسته های ظریف چینی را در جلوی دندانهای شما سیمان کرده و آنها را به گونه ای شکل می دهد که حتی الامکان طبیعی به نظر برسند.

 
محمد بازدید : 11 پنجشنبه 18 دي 1399 زمان : 1:3 نظرات ()

مواردی که باید دندانپزشکان و مراجعین در ایام شیوع کرونا به آن توجه کنند

با شیوع ویروس کرونا بخش زیادی از توان کادر درمان به مبارزه با آن اختصاص یافت و پذیرش دیگر بیماران تنها محدود به موارد اورژانسی شد. ازآنجایی‌که مراجعه به دندان‌پزشک نیازمند درآوردن ماسک است، ریسک این بیماری در مطب‌‌های دندانپزشکی بالاتر خواهد بود. به همین دلیل دندان‌پزشکان نیز با حذف ویزیت‌‌ها و جراحی‌‌های غیرضروری تنها اقدام به بررسی موارد اورژانسی نموده‌اند. بااین‌حال سرنوشت این بیماری هنوز نامعلوم است و بیماران نمی‌توانند مراقبت‌‌های دهان و دندان خود را به پایان کرونا موکول کنند. به همین دلیل در این مطلب به سراغ ارتباط کرونا و دندان ‌پزشکی رفته‌‌‌ایم تا ببینیم چگونه ‌می‌توان بدون ابتلا به کرونا دندان‌‌های سالمی داشت.

 

آیا مطب دندانپزشکی ایمن است؟

در روزهایی که شیوع ویروس کرونا به اوج خود رسیده است، خروج از خانه به معنای پذیرش ریسک ابتلا به این بیماری است. در مطب دندانپزشکی با برداشتن ماسک این ریسک چندین برابر ‌می‌شود؛ اما این حرف به این معنا نیست که مراجعه به دندانپزشکی به معنای ابتلا به کرونا است. هرچند که کرونا و دندان پزشکی ارتباطی نزدیک با یکدیگر دارند اما با رعایت برخی نکات ایمنی ‌می‌توان میان آن‌‌ها جدایی انداخت.

برای جلوگیری از ابتلای بیماران و پزشکان به کرونا لازم است دندان‌پزشک، دستیاران و منشی‌‌ها همگی باید به‌طور مرتب دست‌‌های خود را بشویند و وسایل را با استفاده از الکل ضدعفونی کنند. به‌علاوه رعایت موارد زیر مطب دندانپزشکی را به مکانی ناامن برای ویروس کرونا و محلی ایمن برای بیماران تبدیل خواهد کرد.

 • تمام سطوح و ابزارها را به‌طور مرتب (حتی در زمان نبود بیمار) ضدعفونی کنید.
 • بین مراجعه دو بیمار؛ ابزارها را تمیز کرده و با استفاده از یک پارچه تمیز بپوشانید.
 • در صورت امکان برای دو بیمار از ابزارهای یکسان استفاده نکنید.
 • بیش‌ازحد معمول از تجهیزات محافظ استفاده کنید.

علاوه بر این‌‌ها ‌می‌توانید مطب را خلوت نگه داشته و با بیماران خود در تعامل باشید تا از وضعیت سلامت آن‌‌ها آگاه شوید. برای انجام این کار رعایت موارد زیر ضروری است.

میان قرارهای ملاقات فاصله بگذارید.

نسبت به حالت عادی بیماران کمتری را پذیرش کنید تا نیازی به تجمع بیماران در مطب نباشد. همچنین از بیماران بخواهید که درست سروقت در مطب حاضر شوند.

از سلامت بیمار و همراهان اطمینان حاصل کنید.

تا جای ممکن اجازه ندهید که بیمار با خود همراه بیاورد. اما درصورتی‌که امکان این کار وجود نداشت، پیش از قرار ملاقات با بیمار تماس گرفته و از وضعیت سلامت او مطمئن شوید. در این تماس تلفنی از بیمار بپرسید که آیا در چند روز اخیر سفری داشته یا در کنار بیمار مبتلا به کووید 19 بوده است یا خیر؟ پیش از ورود به مطب نیز دمای بدن و دیگر علائم را به‌طور کامل بررسی کنید.

بیماران را ملزم به زدن ماسک کنید.

تا پیش از آغاز فرایند درمان بی بیمار اجازه ندهید که ماسک خود را خارج کند. همچنین از ارائه خدمات به افراد بدون ماسک خودداری کنید.

سالن انتظار را برای حفظ سلامت بیماران آماده کنید.

برای این کار باید صندلی‌‌های سالن را در فاصله‌‌های 1.5 متری قرار داده و آن‌‌ها را به‌طور مرتب ضدعفونی کنید. همچنین وسایلی نظیر مجلات یا اسباب‌بازی‌ها که قبلا برای سرگرم کردن مراجعین قرار داده بودید، جمع کنید.

 

مواردی که باید پیش از مراجعه به دندانپزشکی به آن‌‌ها فکر کنید.

ویروس کرونا پس از سرفه یا عطسه فرد بیمار در هوا منتشر شده و از طریق تنفس وارد بدن دیگر افراد شده و آن‌‌ها را بیمار می‌کند. علاوه بر این ویروس کرونا در مخاط و بزاق دهان شما نیز حضور دارد. به همین دلیل به‌راحتی ‌می‌تواند دندان‌پزشک شما و وسایلش را آلوده کرده و منتشر شود. چراکه ماندگاری کرونا ویروس جدید بر روی وسایل بیش از دیگر هم‌خانواده‌‌های خود است. به‌علاوه برخی از مطب‌‌های دندانپزشکی ممکن است تجهیزات کافی برای مقابله با این بیماری را نداشته باشند. پس بهتر است پیش از مراجعه به دندانپزشکی درباره جدی بودن مشکل خود بیشتر فکر کنید.

کدام موارد غیرضروری هستند؟

بسیاری از بیماران نمی‌دانند که دقیقا منظور از موارد اورژانسی و غیراورژانسی چیست. باید بدانید که منظور ما از درمان‌‌های غیرضروری مواردی است که در حال حاضر تاثیری بر سلامت شما نگذاشته و صرفا به‌منظور زیبایی یا اطمینان از سلامت دندان‌‌ها انجام ‌می‌شود. مراجعه به دندانپزشکی برای این موارد تنها باعث شلوغ‌تر شدن مطب‌‌ها شده و ارتباط کرونا و دندان‌ پزشکی را محکم‌تر خواهد کرد. برخی از موارد غیراورژانسی در زیر آورده شده‌اند.

موارد اورژانسی کدم‌اند؟

به‌طورکلی مواردی که تهدیدی برای سلامت شما بوده یا با درد شدید و احتمالا عفونت همراه هستند، موارد اورژانسی تلقی شده و باید به‌سرعت درمان شوند. بااین‌حال تصمیم قطعی درباره اورژانسی بودن یا نبودن هر مورد بر عهده دندان‌پزشک است. برخی از مواردی که نیاز به مراجعه فوری به دندانپزشکی دارند عبارت‌اند از:

 • درد جدی و غیرقابل‌تحمل (معمولا همراه با عفونت)
 • خونریزی بدون وقفه
 • وجود زخم‌‌های مشکوک در دهان که نیاز به نمونه‌برداری دارند.
 • تورم دهان، لثه، صورت یا گردن
 • دندان‌‌های شکسته که باعث ایجاد درد یا آسیب در بافت‌‌ها شوند.
 • مراقبت‌‌های پس از جراحی که خودتان نمی‌توانید انجام دهید.
 • مشکلات جدی مانند سرطان
 • مشکل در دندان‌‌های مصنوعی
 • مراقبت از ارتودنسی دندان
 • آسیب ناگهانی در اثر ضربه

 

کلام آخر

اگر هنوز هم درباره اورژانسی بودن مورد خود شک دارید، بهتر است پیش از مراجعه به مطب با دندان‌پزشک مشورت کنید. فراموش نکنید که کرونا و دندان‌ پزشکی ارتباط نزدیکی با یکدیگر دارند و در صورت عدم رعایت موارد بهداشتی ‌می‌توانند خطرناک باشند. پس بهتر است درصورتی‌که علائمی نظیر تب، سرفه و تنگی نفس دارید، به دندان‌پزشک خود اطلاع دهید. به‌علاوه اگر در کمتر از 2 هفته گذشته با بیماران کرونایی در تماس بوده‌اید دندان‌پزشک را مطلع کنید. چراکه ممکن است در آن زمان شما ناقل ویروس بوده و آن را به دیگران منتقل کنید.

محمد بازدید : 9 چهارشنبه 17 دي 1399 زمان : 14:42 نظرات ()

تعداد صفحات : 37

تبلیغات
Rozblog.com رز بلاگ - متفاوت ترين سرويس سایت ساز
اطلاعات کاربری
نام کاربری :
رمز عبور :
 • فراموشی رمز عبور؟
 • آمار سایت
 • کل مطالب : 361
 • کل نظرات : 0
 • افراد آنلاین : 2
 • تعداد اعضا : 0
 • آی پی امروز : 4
 • آی پی دیروز : 7
 • بازدید امروز : 125
 • باردید دیروز : 279
 • گوگل امروز : 0
 • گوگل دیروز : 0
 • بازدید هفته : 473
 • بازدید ماه : 1,472
 • بازدید سال : 5,109
 • بازدید کلی : 13,738